1 / 12
se izdava APARTMAN V
По Договор
03.08.2022 12:34

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ул.Билјанини Извори бр.28 Охрид

Издавам стан за туристи во нас. Билјанини извори кај Маркет Тамаро 7 во Охрид во близина на езерото (мирна околина). Станот е опремен со комплет кујна, купатило со туш кабина, 1 голема тераса, 1 помала тераса, кабловска TV, WIFI, фен, ел.бокал, ел.ѓезве, бесплатен паркинг. Апартманот има 70 м2, (спрат од куќа) со дневна со кујна и спална соба. Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Goce
Потврден огласувач
070304898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам