1 / 8
Se prodava plac za gradba lesna industrija Butel
100 €
12.04.2022 16:48

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

15000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac za gradba lesna industrija vo Butel,
pomegu Skopska obikolnica i ul. Andre Mezon (Ljubotenski pat)
KP 67/3 Opstina Butel povrsina 15000m2
Max dozvolena gradba vo osnova 9600m2,
P+2, H=12,20m
Namena lesna industrija
Cena100 eur/m2

078 685 915

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
078685915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам