1 / 4
Parkside Strafilica 12v
1.800 МКД
25.06.2022 12:09

Битола / Битола

Se prodava parkside germanska strafilica 12v ,koristena no si funkcionira super.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
076550718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам