1 / 6
Се продава Rover 25
1.300 €
12.04.2022 17:59

Виница / Виница

Марка:

Rover

Модел:

25

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

95 kw / 129 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Колата е во одлична состојба, сменет ребраст каиш, потисна плоча и ламела, нови гуми.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
078644007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам