1 / 5
FORD KA 1.3b ZA DELOVI
499 €
20.05.2022 21:22

Виница / Виница

Марка:

Ford

Модел:

Ka

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Cela za delovi
075309529

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
0038971215575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам