1 / 9
Fiat Punto 1.9 JTD 85ks SPORTING 4.5l 100km
1 €
Цената е фиксна
14.04.2022 13:10

Арачиново / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

PRODADENA!!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
072251751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам