1 / 5
Prodavam VW Golf 4 1.4 benzin
2 €
12.04.2022 19:03

Дебар / Дебар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam/ zamenuvam odlicno socuvan VW Golf 4 1.4 benzin 2002 godina. Moze zamena za VW Golf 5/6 so moja doplata.
Tel kontakt 078 264 741

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Mustafa
Потврден огласувач
078264741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам