1 / 4
Industriski Vintilatori Germanski
2.700 МКД
07.08.2022 19:28

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodavat industriski Vintilatori malce koristeni skoro kako Novi. Proizvitstvo Germansko 38 Cm na 38 cm

Stefan 071 480 666

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Вентилатори

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
071480666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам