1 / 1
Gaggia Baby(stariot model) i melnica Gaggia mdf
350 €
Цената е фиксна
31.05.2022 19:22

Карпош / Скопје

Se prodava komplet kafematot i melnicata. Minimalno upotrebeni vo mint sostojba. Cenata za setot so podloga za niv e 350€

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
070310119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам