1 / 4
Krevetce za bebe
4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.07.2022 20:39

Аеродром / Скопје

Krevetceto e potpolno kako novo zatoa sto e mnogu malku koristeno. Zaedo se dava so dusekot koj isto taka mnogu malku e koristen..

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Kiril
Потврден огласувач
078499672
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам