1 / 12
Издавам стан
11.111 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2022 13:52

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

APARTMAN SO DVE SPALNI DNEVEN PRESTOI KUNJA TERASA WFI KAB.TV.PARKING 150m DO PLAZA
Sloboden termin od 24.08

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава / Можна е замена од:

Stan
Потврден огласувач
078307738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам