1 / 5
Deloven objekt pokraj obikolnica vo Bogdanci
По Договор
12.04.2022 21:53

Богданци / Гевгелија

Се продава деловен објект Г2 со нето површина 610m² на заобиколен пат Богданци и земјиште под објект 3663m² со право на користење. Цената е по договор.За подетални информации на
тел: 072 254 494/071 705 299.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
071705299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам