1 / 2
Продавам звучници
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.09.2022 23:27

Ѓорче Петров / Скопје

Продавам звучници изработени по нарачка со одличен изглед и перформанси.
Спецификација:високотонци импенданса 8 оми со 80 вати музичка моќност произведени ви Ei-Nis,басови со импенданса 8 оми и јачина 120 вати реална музичка моќност со вгрдени скретници за ниски и високи тонови.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070359155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам