1 / 5
Iphone 11
35.000 МКД
12.04.2022 22:29

Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Iphone 11 64 GB
Нов со гаранција

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ysni
Потврден огласувач
077580640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам