1 / 1
Najdobrata IPTV na Balkanot i vo Evropa
По Договор
Денес 10:34

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Уживајте во најдобрата телевизија со супер збогатена понуда на ТВ-канали и огромна Видеотека

Гледајте каде било во странство, достапно во сите држави, потребно е само да имате интернет

✅ Бесплатен ТЕСТ за да се уверите во квалитетот ‼️
🟣 2500+ најдобри ТВ-канали
🟣 15.000 серии и филмови со превод
🟣 FHD 1080p квалитет
🟣 Најбрзи сервери во Европа
🟣 Секојдневно додавање најнови филмови

Се користи на сите Smart телевизори, андроид боксови, мобилни телефони и компјутери

Тел. 070 474 648

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / IPTV

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам