1 / 5
Volvo FM 380
20 €
22.06.2022 09:04

Виница / Виница

Se prodava volvo FM 380kn E5 2012god 370000km SO CERADA I RAMPA ZA ISTOVAR NE ZAMENI .BARAJ NA VIBER E WAZAP

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
076 672 790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам