1 / 6
Thermaltake V9 Blacx Edition Mid tower
700 МКД
800 МКД
22.06.2022 22:31

Скопје Центар / Скопје

Kukisteto e koristeno,za godinite e dobro socuvano.
Kvalitetno kukiste so dobar airflow.Doaga so 1x230mm kuler i 1x120mm kuler preden.

Poveke informacii na sledniot broj:
070/258-212

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Mise
Потврден огласувач
074 608 676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам