1 / 10
Kenwood KAC-7404 / Pioneer subwoofer / Bufer
12.600 МКД
Цената е фиксна
03.12.2022 09:27

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Opremata e Nova Koristeno Retko 4 Meseca Vredi Dase Koristat
-Kenwood Pojacalo 720W Amplifier,2x Ventilacia
-Ssubwoofer/Bufer PioneeR od 1000W 10 inch
-Toxic Digital Tox-1000/1 Farad Power Capacitor
-Negi Delam idat Komplet

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Gostivar Centar
Потврден огласувач
076707555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам