225 70 r15 sava
По Договор
23.12.2022 15:27

Битола / Битола

225 70 r15c vozeni samo 5000km
Cenata e odlicna

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

BORCE
Потврден огласувач
075261100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам