1 / 5
Oneplus Nord N100 4/64GB
5.700 МКД
Цената е фиксна
06.07.2022 09:29

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Марка:

Друга марка

Модел:

Nord N100

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Телефонот многу малку работен, гратис стаклена фолија. Snapdragon чипсет, 90Hz Super Fluid LCD екран.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам