Алати за производство на пластични закачалки
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.04.2022 10:48

Штип / Штип

Продавам алати за производство на пластични закачалки за лесна конфекција (блузи,кошули, панталони) како NA-43, NA-47 и други.Повеќе информации на тел.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Љупчо Стојанов
Потврден огласувач
071368795
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам