1 / 9
Golf 1.9 tdi 105 ps
4.100 €
4.500 €
26.09.2022 12:46

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf 1.9 TDI 105 ps

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Struga
Потврден огласувач
070834448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам