1 / 12
BMW 525d xDrive 4x4 160 KW Automatic 2014 Godina
21.500 €
18.08.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Cena : 21.500€
BMW 525d xDrive 4x4 160 KW Automatic 2014 Godina
MARKA: BMW
MODEL: 525d xDrive 4x4
PROIZVEDENO: 2014 GODINA
ZAFATNINA: 1.995 SM3
POMINATO: 169.000 KM
SILA NA MOTOR: 160 KW - 218 HP
МENUVAC: AUTOMATIC
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK - 2 ZONSKI
START STOP - AUTO HOLD
PARKING SENZORI
TEMPOMAT - AMBIENT LIGHTING
KOMANDI NA VOLAN – NAVIGACIJA
KAMERI 360 - TEMPOMAT
UVEZENO OD AUSTRIA 🇦🇹
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам