1 / 9
Се продава стан од 80м2
38.000 €
Цената е фиксна
23.01.2023 10:55

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2006

Година на реновирање:

2006

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Малеарди

Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди Гостивар.
Станот се наоѓа на поткровје (приземје 4 ката поткровје).
Станот поседува дневна соба со кујна, 1 спална соба, 1 детска соба, бања, остава и два балкони.
Поседува уредна документација (имотен лист).
За повеќе информации јавете се на тел.:
078/440-525 Саше

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
078440525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам