1 / 2
Celicni bantasi za opel 13ki
20 €
02.08.2022 14:59

Кичево

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

5J

Дијаметар:

13

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 4 дупки

Se prodavaat celicni bantasi za opel 4x100R13

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
077642394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам