1 / 6
Slep 814
5.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.06.2022 00:44

Кисела Вода / Скопје

Se prodava slep 1984 god
Registriran do 11.2022
Dolzina na platforma 6m
Nosivost 3300kg
Tell:075 300 329

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Alija
Потврден огласувач
075 300 329
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам