1 / 11
Mercedes C220 AMG Line
1 €
Цената е фиксна
23.09.2022 00:30

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Servisna istorija od MakAutoStar, so visoko nivo na oprema za ovoj model:
-C63 AMG Line
-Full LED farovi, stopovi
-Kozen enterier
-19" Original AMG Bandazi so novi letni i zimski gumi (Michelin Pilot Super Sport)
-Predupreduvanje za napustanje lenta(Spurhalteassistent)
-Distronic
-Greaci vo sedista
-Parking senzori kamera
-Navigacija so update mapi od 2022
-Tempomat
-Zatemneti stakla
-Senzori za dozd
-Bluetooth

Povekje info na tel.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Buli
Потврден огласувач
076336313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам