1 / 3
Pecka za peleti od 10 kw duvalka
25.000 МКД
Цената е фиксна
13.04.2022 14:48

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava malku koristena pecka za peleti od 10kw, duvalka.tel za kontakt 075716489

Категорија: Останато

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
75716489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам