1 / 12
MERCEDES W211 extraaaaa!!!!
99.999.999 €
Цената е фиксна
15.05.2022 00:40

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes bez nitu eden vlog
Kompleten napraven servis na menjac motor prednica novi 4 gumi letni DPF ok
enteriero max.socuvan bez niedna grebnatinka
zelen karton.
Bez zameni.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070381412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам