1 / 6
Bric profesionalen berberski 1970godina
20 €
16.03.2023 12:34

Битола / Битола

Bricot se koristel vo 70tite godini za potstrizuvanje
Kompleten e vo pakovanjeto so dodatoci koi se gledaat na slika

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Филип
Bitola
Потврден огласувач
075349236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам