1 / 2
Stanovi od 50-126 mkv vo izgradba kaj Opsta bolnica
990 €
27.03.2023 21:44

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Se prodavaat stanovi vo izgradba vo blizina na Opsta bolnica vo objekti od prizemje i dva kata, so podzemni garazi.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
075427512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам