1 / 4
Fabricki VW aliminiumski bandazi 17'' -5x112
280 €
28.07.2022 10:00

Тетово / Тетово

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Felnite se originalni od Volskwagen, ne se popravani nitu farbani!

Se prodavaat bez gumi !!

Cena 280 evra.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075243763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам