1 / 7
PRODAVAM EXTRA MESTO VO S.SERMENIN KOZUV GEVGELIJA
12 €
28.07.2022 20:34

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

2704 m²

Тип на земјиште:

Останато

PRODAVAM MESTO 2.704 M2 VO S.SERMENIN - KOZUV GEVGELIJA ,VEDNASH POZADI RENOMIRANIOT MOTEL-RESTORAN SERMENINSKI CHARDAK ,ISCHISTEN I OGRADEN,CHISTI IMOTNI DOKUMENTI. CENA 750 denari / m2 KONTAKT TEL 078 44 77 44

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам