1 / 12
MERCEDES VITO 111CDI 2.2CDI 12.10.2008
6.200 €
28.07.2022 11:17

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Vito

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES VITO 111CDI 85KW. VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA VOZILOTO E OD DIREKTEN UVOZ CH KUPENO E OD PRV SOPSTVENIK I POSEDUVA SERVISNA ISTORIJA DO POS KIL.2KLUCA .NOVI GUMI.NA VOZIOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REG.POVEKE FOTO NA FACEBOOK OSKAR AUTO IT............BEZ KLIMA.............

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам