1 / 10
hitno se prodava bmw 320 E90
1.111.111 €
08.08.2022 18:51

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

hitno se prodava bmw 320 e90 2006 god ima registracija i zelen karton
full ooprema
tel za kontakt 070 937 116

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

besnik
Потврден огласувач
070937116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам