1 / 5
Se prodava kompjuter so i3
12.000 МКД
15.04.2022 11:54

Неготино / Неготино

Kompjuterot e so slednite specifikacii
GA-H81M-DS2 Lga1150 soket maticna
graficka integrirana (moze da se dogovorime iso graficka cenata kje bide povisoka )
Ram -4 gb
Cpu-I3 4360 -3,70 Ghz stock kuler
napojuvanje coolermaster 750w so izlez za 4 gpu
hdd-500 gb top hardisk bez bad sector
ako sakate so povekje ram cenata varira

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071710888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам