1 / 12
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5
По Договор
04.03.2023 09:52

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5
-GODINA NA PROIZVODSTVO:(2010)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMATRONIC;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-BORD KOMPJUTER;
-TEMPOMAT;
-CD PLAYER;
-USB PORT;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-KOZA;
-HALOGENKI;
-HROM LAJSNI;
-6 STEPEN MENUVAC;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-METALIK BOJA;
-SERVISNA KNISKA;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
-----P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A----
------I N F O:(071/252-444)----

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

DIZO TRANSPORT
Потврден огласувач
071252444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам