1 / 10
Se prodava TIGUAN 2.0tdi 4x4
9.500 €
01.10.2022 20:45

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Tiguan

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava tiguan
2.0tdi
4x4
Panorama krov
Tempomat
El.prozori
Parking senzori
Greaci na sedishta
I ushute mnogu oprema
Povekje info: 072 723 170

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxxxx
Потврден огласувач
072 723 170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам