GIPSAR MOLER
1 МКД
Цената е фиксна
14.08.2022 16:47

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Montaza na gips (oblogi, dzidovi, plafoni) i molerski raboti (bandaziranje, lajsni, lepak mreza glet abrib, bojadisuvanje ).Fasadi ne rabotam. Rabotam od kvadrat so prifatlivi ceni.
Tel:
+389 79 295 230

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Haris
Потврден огласувач
+389 79 295 230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам