1 / 1
МАЛЕШЕВСКО ПРЕВКУСНО КОЗЈО СИРЕЊЕ
300 МКД
15.05.2022 21:31

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Козјото сирење е полно со корисни пробиотици, богато е со есенцијални хранливи материи витамин А, Б, рибофлавин, калциум, железо, фосфор, магнезиум и калиум и со тоа има многу здравствени придобивки за имунолошкиот систем, полесно се вари и помага при проблеми со тежината.

Домашно правено сирење со одличен квалитет и врвна хигиена. Пакувано во канти со тежина од 7 до 10кг.

Категорија: Храна и готвење / Сирење /Млечни производи

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
075 488 240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам