1 / 3
Redmi Note 9 Pro
9.000 МКД
13.04.2022 20:36

Битола / Битола

Марка:

Друга марка

Модел:

Redmi Note 9 Pro

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava Redmi Note 9 Pro extra socuvan bez znaci na ostetuvane, telefonot e pod garancija uste 11 meseci od Neptun. Kontakt na 076790851

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
075422792
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам