1 / 9
Se prodava X6 4.0 D
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2022 12:03

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

BMW

Модел:

X 6

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

4 kw / 5 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo odlicna sostojba uvezena e od Holandija pred 4 godini.Poseduva najvisoka oprema na BMW, kamera 360stepeni.Kolata e bez dopolnitelni vlozuvanja.
Kontakt viber 070-818-009 Ivica

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
Viber 070781115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам