1 / 1
Se prodava deloven prostor vo centarot na Stip
1 €
13.04.2022 20:47

Штип / Штип

Se prodava deloven prostor vo strogiot centar na Stip.Prostorot e 160m2 i podrumski del od 138m2,mestoto e pogodno bidejki se naoga na odlicna lokacija vednas nasproti stokovnata kuka Nama. BROEVI ZA KONTAKT -070210061-VANE
070322066-GOSE

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
70210690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам