1 / 12
PEUGEOT 107 1.4HDI 50KW 2008G
3.450 €
Денес 09:56

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Peugeot

Модел:

107

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇩🇪🆕️PEUGEOT 107 1.4HDI 2008G🆕️🇩🇪
🔥🔥🔥 CENA3450E🔥🔥🔥
☎️☎️☎️078236950☎️☎️☎️
❄🧊KLIMA🧊❄
🔴ELEKTRIKA NA STAKLA
🔴ABS
🔴BORD
🔴CENTRALNO
🇩🇪🇩🇪UVOZ GERMANY🇩🇪🇩🇪

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
077882458 078236950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам