1 / 1
Specialized Allez Elite
По Договор
14.08.2022 18:13

Кочани / Кочани

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Се продава Specialized Allez Elite во перфектна состојба, прв сопственик, купен од ПроСпорт Скопје.
Големина на рам 56
Компоненти Shimano 105
Инфо на 077 755 559

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
077755559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам