1 / 2
Pedali / pedal shimano PD-T400
1.000 МКД
Цената е фиксна
19.09.2022 09:23

Битола / Битола

Se prodavaat par pedali za velosiped model Shimano PD-T400 vo dobra sostojba cena 2000den moznost zamena za standardni so soodvetna doplata.
070 718 874

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

mende
Потврден огласувач
070718874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам