1 / 4
Detski cizmi
800 МКД
13.04.2022 22:43

Аеродром / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

33

Боја:

Темно зелена

Detski cizmi broj 33, noseni se samo 7 dena na planina.

Детски чизми.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Jana
Потврден огласувач
070811978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам