1 / 1
Jonway -125cc
1 €
13.04.2022 22:44

Гостивар / Гостивар

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2015

Модел:

Jonway

Километри:

5000

Model- Jonway 4t
Kubika- 125
Godini- 2015
Km- 6000
Exhaust- Akrapovic
-Motor e kako nov.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vali
Потврден огласувач
076283885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам