1 / 12
Se izdava
150 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.04.2022 23:06

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SE I DAVA GARSONJERA VO NOVA GRADBA NA POSLEDNA 4KA 11OKTOMVRI(NAMESTENA)KOMPLET
VO NOVATA ZGRADA. SEGA E KOMPLET NAMESTEN

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Krunoslav
Потврден огласувач
75704411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам