1 / 1
Letva za mercedes w203
100 €
Цената е фиксна
14.05.2022 17:32

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

W 203

Tип на делови:

Управниот /Серво /волан

Letvata e za w203 220cdi 2001/02 ispravna so garancija
100€ fixno!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
070223224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам